Freshen up your house for summer
Bestsellers
Shop by brand
Pay in installmentsPay in installments
Healthy Habits
Smart Home
Miniso
Smart home
Health care
Instagram Feed
Instagram Image

40 4

Ndiq një jetesë të shëndetshme edhe në kushte shtëpie!

Instagram Image

114 0

Me një pamje elegante dhe njëkohësisht shumë funksionale, #Spirella me dy lartësi të ndryshme ështe zgjedhja e duhur për vendosjen e peshqirëve duke shmangur rrëmujën në tualetin tënd!

Instagram Image

29 0

Ndërto në shtëpi një ambient luksoz ngrënie me të zezën elegante dhe detajet unike të florinjta falë karrigeve dhe tavolinës në ofertë në Megatek!

Instagram Image

82 7

Nëse akoma nuk i ke nisur pushimet, përfito nga super ofertat në Megatek duke u pajisur me shezlongun dhe çadrën në ulje!

Instagram Image

82 0

Tavolina e palosshme në ofertë në Megatek është përzgjedhja e duhur për ambientet e tua të jashtme! Së bashku me karrigen #Komodo, ajo krijon një kënd të rehatshëm në oborrin e shtëpisë tënde!

Instagram Image

37 0

Tavolina e re e mesit #Juline është jo vetëm një përzgjedhje praktike, por dhe mjaft estetike arredimi! Struktura në metal të punuar dhe dizajni unik, do i dhurojë ambientit të shtëpisë tënde plot stil dhe elegancë.

Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved