Carpet, shaggy pink, 200x300 cm

In stock
SKU
79830
16,900 Lekë
Piece (1 Piece)
Share:
Tapeti shaggy 200x300 cm me nje material mikrofiber super te bute, Vjen eskluzivisht me ngjyra shume moderne, ky tapet eshte I pershtatshem per te gjitha ambientet tuaja.Tapeti eshte konturi kryesor i shtrimit,duke I dhene edhe nje plotesim emocional dhe pamje te ngrohte, shtepise apo zyres suaj. Mjaft i lehte per tu pastruar dhe koncepruar per nje perdorim shume jetegjate. kombinohet lehtesisht me te gjitha mobiliet dhe perdet e ngjyrave te hapura dhe krijon nje thyerje e kombinim modern me ngjyrat e hapura.Me butesine qe e karakterizon ky tapet do t'ju plotesoje ne cmim, cilesi dhe qetesi.
Technical specification
 • Usage: Indoor use
 • Production type: Machine made
 • Material: Polypropylene
 • Properties: Antimicrobial
 • Cleaning: Professional cleaning
 • Thickness: N/A
 • Line: Modern
 • Weight: N/A
 • Family: Shaggy
 • Width: 200 cm
 • Yarn length: N/A
 • Length: 300 cm
 • Color: Pink
Write Your Own Review
You're reviewing:Carpet, shaggy pink, 200x300 cm
Your Rating
Bought Together:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved