Garden decoration, path, ceramic, colorful, 9x4 cm

In stock
SKU
232538
249 Lekë
Piece (1 Piece)
Share:
E tëra që ju nevojitet është një imagjinatë e vogël dhe magji për të bërë një kopësht ëndrrash të përsosur në oborrin apo kopshtin tuaj. Zbukuruesi i kopshtit me dizajn unik do të përmirësojë dhe zbukurojë dekorin e kopshtit tuaj.
Technical specification
  • Width: 9 cm
  • Depth: 4 cm
  • Material: Ceramic
  • Color: colorful
Write Your Own Review
You're reviewing:Garden decoration, path, ceramic, colorful, 9x4 cm
Your Rating
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved