Knobs for stainlees steel rod, dia 28 mm

In stock
SKU
779476
300 Lekë
Piece (1 Piece)
Share:
Finale moderne qelqi transparent ndihmon te dekoroni dritaren tuaj me stil. Keta aksesore jane perfekt me te cilet mund te kompozoni kornizen tuaj dhe pershtaten mjaft mire me shufren me te njejten ngjyre ose me imagjinaten tuaj mund te beni te tjera kombinime. Finalet pershtaten vetem me shufren e perdeve me te njejtin diameter 28 mm
Technical specification
  • Measures: D 28 cm
  • Material: Glass
Write Your Own Review
You're reviewing:Knobs for stainlees steel rod, dia 28 mm
Your Rating
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved