Detergjent rrobash, "Sanitec", zbutës , 5000 ml ,orkide,,1 copë

Në stok
Kodi
29973
Special Price 990 Lekë Ishte 1,250 Lekë
Ju kurseni 21% ose 260 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Zbutës rrobash i koncentruar për dorë ose lavatriçe. I bën rrobat të buta dhe të këndshme në të prekur. Formula e saj e pasuruar me agjentë hidratues dhe antifeltrenti mbron fibrat dhe e bën më të lehtë hekurosjen. Veprimi antibakterial me përbërës aktiv, siguron pastërti dhe aromë. Përdorimi: të gjitha pëlhura të bardha dhe me ngjyrë Dozimi: 1 D ose = 1/2 e tapës = 33 ml. Me dorë ose makinë 5-8 gr = 6-10 ml për kg rrobash të thara. 1 Plug në 5 kg lavanderi.
Specifikime teknike
  • Aroma: Orkide
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 5000 ml
  • Përdorimi: Profesional
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent rrobash, "Sanitec", zbutës , 5000 ml ,orkide,,1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved