Maska për flokë

Maska për flokë

Në Megatek do të gjeni maska për flokë me efekte të ndryshme specifike, për një trajtim tërësor të flokëve tuaj dhe lëkurës së kokës. Përzgjidhni produktin e duhur për flokët tuaj në koleksionin tonë të maskave të flokëve, që zbutin, rigjenerojnë, hidratojnë dhe ushqejnë flokët, për flokë me pamje të shëndetshme dhe natyrale.

18 Items

për faqe

18 Items

për faqe