Mbulesa PVC

Mbulesa PVC

Mbulesat PVC të tavolinës janë zgjedhje e shkëlqyer për të mbajtur pastër tavolinën. Materiali plastik i tyre nuk lejon depërtimin e papastërtive apo lëngjeve në tavolinë apo në sipërfaqen e punës duke e bërë të lehtë pastrimin e rrëmujës së gatimit apo ngrënies. Këtu ne Megatek mund të gjeni një shumëllojshmëri modelesh dhe ngjyrash për t'ju përshtatur çdo shije apo nevoje tuajën.

Items 1-25 of 29

Faqja
për faqe

Items 1-25 of 29

Faqja
për faqe