Zgarë dhe Tava

Zgarë dhe Tava

Skarat dhe tavat për barbekju janë ndër pajisjet më të domosdoshme për një gatim të mirë të mishit, peshkut apo perimeve të ndryshme. Përzgjidhni skara dhe tava pjekjeje për barbekju në Megatek, ndër produktet më cilësore, me materiale rezistente ndaj përdorimit, të përshtatshme edhe për kuzhina profesionale.

Items 1-28 of 71

Faqja
për faqe