Korniza polisteroli

Korniza polisteroli

Megatek ju ofron modele kornizash nga më të ndryshmet për të përmirësuar pamjen e tavaneve dhe mureve në ambientin tuaj. Ato vijnë në dizajne mjaft unike për të shtuar stil dhe origjinalitet në hapësirat tuaja. Zgjidhni modelin që ju preferoni dhe mbushni kështu bukur dhe thjesht muret tuaja.

28 Items

për faqe