Rrjete per bariere ere, LIBECCIO 50, 3x100 m, densitet I mesem, ngjyra jeshile

Në stok
Kodi
606758
390 Lekë
Metër Linear (1 Metër Linear)
Shpërndaj:
Prodhuar nga thurrje specifike, me rezistence te shkelqyer ndaj sforcimeve te eres. Te prodhuara nga monofilamenti HDPE. Thurrjet jane te perforecuara ne menyre te perseritur gjate tekstilit, per te suportuar strukturen edhe gjate stuhive. Densitetet e ndryshme, ofrojne nje game te gjere per vende me itensitet te ndryshem ere. Rjetat mundesojne reduktimin apo eliminimin e forces se erres duke parandaluar demtimin e frutave dhe rrezimin e tyre te parakohshem.
Specifikime teknike
  • Materiali i strukturës: HDPE
  • Përmasat: 3x100 m
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rrjete per bariere ere, LIBECCIO 50, 3x100 m, densitet I mesem, ngjyra jeshile
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved