Batanije, motive christmas, 87% akrilik 7% pambuk7% poliestër, shumëngjyrëshe, 200x240 cm, 450 gr/m²"

Në stok
Kodi
212434
Special Price 2,790 Lekë Ishte 3,990 Lekë
Ju kurseni 30% ose 1,200 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një batanije e ngrohtë bën netët e ftohta më të rehatshme. Batanije super e butë, luksoze dhe e rehatshme për të gjitha stinët. Nëse ju jeni duke u relaksuar në divan ose duke fjetur ndjeshëm në shtratin tuaj, ju do të dashuroni ngrohtësinë dhe rehatinë që ofron kjo batanije.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 200 cm
  • Gjatësia: 240 cm
  • Lahet në lavatriçe: 40°C
  • Pesha: 450 gr/m²"
  • Materiali: 87% akrilik 7% pambuk7% poliestër
  • Ngjyra: Shumëngjyrëshe
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Batanije, motive christmas, 87% akrilik 7% pambuk7% poliestër, shumëngjyrëshe, 200x240 cm, 450 gr/m²"
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved