Deli set me penela

Në stok
Kodi
789531
490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Set penelash Deli, për ngjyrosje, prej materiali plastik i trupit me material alumin në lidhjen ndërmjet trupit dhe furces për një qëndrim më të fortë, në ngjyrë mike. Furcat përdoren me temperat dhe bojrat akrilike për të pikturuar, gjithashtu ato kanë densitet të ndryshëm të fijeve për tju përshtatur ngjyrosjeve të ndryshme.
Specifikime teknike
  • Paketimi: Miks
  • Materiali: Plastik, alumin
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Deli set me penela
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved