Dylbi, Eyebre, 12x40 ( zmadhim x lente), 210 m

Në stok
Kodi
607058
3,500 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Dylbite Eyebre "ju dergojne" ne zemren e aktivitetit sportiv, gjuetise, qiellit dhe natyres. Drejtuar natyres apo qiellit, dylbite do ju mundesojne pamje te qarta te qendres se aktivitetit, per te krijuar nje eksperience te pa harueshme. Mirembajtja dhe pastrimi kryhet me ane te pecetave ( mikrofiber apo pambuk ) dhe alkoolit. Mbajini dylbite ne ambient pa lageshti. Asnjehere mos tentoni te cmontoni mekanizmin apo strukturen per te pastruar brendesine.
Specifikime teknike
  • Modeli: 12x40
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dylbi, Eyebre, 12x40 ( zmadhim x lente), 210 m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved