Frigorifer, Hoobart, 286 Lt, No Frost, A+, 42 dB, W60xD60xH185 cm

Në stok
Kodi
811897
2 vjet garanci
51,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Frigoriferët Hoobart janë një zgjidhje ideale për cdo familje. Ata nuk karakterizohen vetëm nga stili dhe finesa e ndërtimit por dhe nga fuksionaliteiti i lartë dhe klasi I kursimit të energjisë.
Specifikime teknike
 • Niveli i zhurmës: 42 dB
 • Gjerësia: 60 cm
 • Ndërrimi i krahut të derës: Po
 • Mënyra e ftohjes: Me ajër
 • Kapaciteti ftohës: 286 Lt
 • Kapaciteti i ngrirësit: N/A
 • Lartësia: 185 cm
 • Klasi i energjisë: A+
 • Thellësia: 60 cm
 • Tensioni: 230 V
 • Shpërndarës uji: Jo
 • Marka: Hoobart
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Frigorifer, Hoobart, 286 Lt, No Frost, A+, 42 dB, W60xD60xH185 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved