Gote coctail "Capri"380cc (12pk), Permasa: dia8.4x17.6cm, Ngjyra: Transparente, Materiali; Qelq

Në stok
Kodi
771051
2,490 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Gote coctaili 380cc me material qelqi shume te paster dhe cilesor.Perdoret per pije,birre,lengje dhe uje.Produkt profesional per HO.RE.CA
Specifikime teknike
  • Materiali: Qelq
  • Marka: Pasabahçe
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gote coctail "Capri"380cc (12pk), Permasa: dia8.4x17.6cm, Ngjyra: Transparente, Materiali; Qelq
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved