Hekur fuego, 2600W, 320ml, 220-240V, pllake qeramike

Në stok
Kodi
801919
1 vit garanci
Special Price 2,690 Lekë Ishte 3,690 Lekë
Ju kurseni 27% ose 1,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Hekurat e rrobave janë një paisje e pandashme për cdo shtëpi. Evolimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre, ata gjithashtu kanë një përdorim të gjërë në industrinë fasone dhe tekstile.
Specifikime teknike
  • Presioni: 4 Bar
  • Tipi: Hekur rrobash
  • Materiali i pllakës së hekurit: Qeramike
  • Fuqia: 2600W
  • Marka: Fuego
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Hekur fuego, 2600W, 320ml, 220-240V, pllake qeramike
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved