Kavanoz me kapak, qelqi+druri, transparent, 1,7L

Në stok
Kodi
796990
800 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kavanozi me kapak, i përbërë nga qelqi për kavanozin dhe elementë druri për kapakun, është një zgjedhje e shkëlqyer për ruajtjen e produkteve ushqimore në mënyrë të sigurt dhe të organizuar në kuzhinë. Ky kavanoz ka një kapacitet prej 1.7 litra dhe është i realizuar në një dizajn transparent. Specifikat: - Materiali: Qelqi për kavanozin dhe elementë druri për kapakun - Kapaciteti: 1.7 litra - Ngjyra: Transparente Dizajni transparent i qelqit lejon shikimin e përmbajtjes së brendshme të kavanozit, duke bërë të lehtë identifikimin e produkteve të ruajtura. Kapaku i drurit siguron një mbyllje të sigurt dhe të qëndrueshme për të mbajtur freskinë dhe cilësinë e ushqimit të ruajtur brenda. Ky kavanoz me kapak është i përshtatshëm për ruajtjen e produkteve të ndryshme ushqimore, duke përfshirë kripën, piperin, ose të tjera përbërës të nevojshëm në kuzhinë. Forma dhe madhësia e tij e bëjnë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe për organizim efikas në kuzhinë.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: transparent
  • Materiali: qelqi+druri
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kavanoz me kapak, qelqi+druri, transparent, 1,7L
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved