Llambë LED BRAYTRON, SMD, E27, 10W, 6500K, 806lm, 220V-240V AC

Në stok
Kodi
803475
3 vjet garanci
Special Price 115 Lekë Ishte 149 Lekë
Ju kurseni 23% ose 34 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Llambat LED janë llambat që ofrojnë më shumë se ndrcim. Krahasuar me cdo tip llambe tjetër janë më ekonomike, kanë një intesitet të lartë drite, janë më jetgjata dhe avantazhi kryesor i këtyre llambave që i bën ato mjaft të përdorshme është eficenca e lartë e tyre (duke qenë se e gjithë energjia e konsumuar kthehet në ndricim dhe nuk kemi ngrohje të llambës) .Fluksi i dritës i prodhuar nga këto llamba jep një renderizim mjaft të qartë të ngjyrave.
Specifikime teknike
 • Fuqia: 10W
 • Këndi i mbulimit: 220°
 • Fuqia max: 60W
 • Fuqia thithëse: >0,5
 • Fluksi i ndriçimit: 806lm
 • Ndriçimi: 6500K
 • Materiali: Thermoplastic
 • Tensioni: 220V-240VAC
 • Lloji i portollambës: E27
 • Lloji i llambave: SMD
 • Tipi: C37
 • Marka: BRAYTON
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Llambë LED BRAYTRON, SMD, E27, 10W, 6500K, 806lm, 220V-240V AC
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved