Motopompë Launtop me katër kohë naftë, 4"

Në stok
Kodi
80497
1 vit garanci
74,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Motopompat Launtop janë efikase me rendiment të lartë dhe lehtësisht të transportueshme. Konstrukti i pompës mundëson punimin pa problem dhe në uje të papastër.
Specifikime teknike
  • Prurja max: 65m3/H
  • Materiali i pompës: Alumin
  • Modeli: Me kater kohe
  • Tipi: Motopompë
  • Fuqia: 406 CC
  • Diametri në dalje: 4"
  • Thithja max: 8 m
  • Marka: LAUNTOP
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Motopompë Launtop me katër kohë naftë, 4"
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved