Ndricues i jashtem muri 1xE27 60W

Out of stock
Kodi
42501
870 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini bukurinë dhe hijeshinë ambjenteve tuaja me ndricuesin e jashtëm me trup alumini të ndërthurur me materialin e qelqit. Me këtë ndricues hapsirat tuaja të jashtme do të shndërrohen në hapsira të gëzueshme dhe mjaft mikpritëse.
Specifikime teknike
 • Gjatësia: 21cm
 • Materiali: Alumin+ qelq
 • Lloji i portollambës: E27
 • Fuqia: 1x60W
 • Tipi: Ndricues i jashtem muri
 • Lartësia: 11cm
 • Gjerësia: 21cm
 • Numri i llambave: 1
 • Tensioni: 230V
 • Shkalla e mbrojtjes: IP65
 • Përfshihen llambat: Jo
 • Marka: Romaantic
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues i jashtem muri 1xE27 60W
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved