Ndricues neon grile T5

Out of stock
Kodi
42663
Special Price 1,450 Lekë Ishte 4,750 Lekë
Ju kurseni 69% ose 3,300 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ndricuesat neonë 60x60 janë ndricuesat standartë të tavaneve të varura,përmasat e tyre janë ndërtuar në koherencë me pllakat e sistemeve tavanore që aplikohen në institucione,spitale,zyra etj,Kanë ndricim mjaftë të mirë dhe mund të mirëmbahen fare lehtë.Kjo përshtatshmëri i pozicionon ata si ndricuesit më të përshtatshëm dhe më të përdorur në kategorinë e tyre.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 60cm
  • Lloji i portollambës: G5
  • Fuqia: 4x15W
  • Lloji i ndriçimit: Neutral
  • Gjerësia: 60cm
  • Tipi: Ndricues neon
  • Thellësia: 8cm
  • Tensioni: 230V
  • Marka: Koral
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues neon grile T5
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved