Pasqyrë me LED, drejtkëndëshe, 65x49 cm

Në stok
Kodi
225265
5,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pasqyrat janë një element i detyrueshëm i çdo ambienti të brendshëm. Disa prej tyre na ndihmojnë në banjë gjatë aktiviteteve të mëngjesit, ndërsa të tjerët zgjerojnë vizualisht hapësirën dhe pasqyrojnë dritën. Pasqyrat do të jenë një shtesë e vlefshme për ambientet e brendshme të zbukuruara në stilet minimaliste ose moderne. Nëse po kërkoni diçka që do të plotësojë modelin e paraqitjes tuaj të re të dhomës, kjo pasqyrë mund të jetë ajo që ju po kërkoni.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 65 cm
  • Gjerësia: 49 cm
  • Forma: Drejtkëndëshe
  • Marka: FIVE Simply smart
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pasqyrë me LED, drejtkëndëshe, 65x49 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2021 MEGATEK // All rights reserved