Pemë e Vitit të Ri, Madhësia: 320 cm, Dendësia: 2100 degë, Baza metalike, Ngjyra: E gjelbër

Në stok
Kodi
770451
16,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Zgjidhni kete vit kete peme te vitit te ri, me ngjyren jeshile dhe ajo do ti pershtatet bukur ambjentit tuaj modern apo klasik, mund te perdorni per te dekoruar kete peme topa me ngjyre, te kuqe, floriri, blu apo lejla dhe te beheni pjese e tendencave me te fundit te dekorit festiv.
Specifikime teknike
  • Dendësia: 2100 dege
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pemë e Vitit të Ri, Madhësia: 320 cm, Dendësia: 2100 degë, Baza metalike, Ngjyra: E gjelbër
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved