Rrjete volejbolli, profesionale, 9m x 1.5m x 5mm, ngjyre e zeze

Në stok
Kodi
607072
1,350 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo rrjetë Volejbolli është një ndarëse fushe e ndërtuar prej najloni te gershetuar që është i fortë dhe rezistent ndaj goditjeve. Rjeta me kualitet dhe rezistencë të lartë është e ajo që ju duhet për të bërë verë tuaj interesante apo per ti lene pershtypje ekipit tuaj me zgjedhjet tuaja të zgjuar.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E zeze
  • Përmasat: 9m x 1.5m x 5mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rrjete volejbolli, profesionale, 9m x 1.5m x 5mm, ngjyre e zeze
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved