Rrugicë tualeti, set me 2 copë, pambuk, rozë/e lehtë, 50x48cm; 80x48 cm

Në stok
Kodi
226767
1,690 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Dekoroni banjën tuaj me karakter pa dëmtuar funksionalitetin falë setit të rrugicave të tualetit pambuk. Një zgjidhje perfekte për t'u dhënë një ngjyrë dhomave tuaj dhe për të pasur një banjo që është gjithmonë e rregullt dhe e pastër. Të bëra nga material pambuku, këto tapete janë tepër të buta dhe praktike. Ky material është shumë i qëndrueshëm dhe pastrohet lehtë.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Rozë/e lehtë
  • Materiali: Pambuk
  • Përmasat: 50x48cm; 80x48 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rrugicë tualeti, set me 2 copë, pambuk, rozë/e lehtë, 50x48cm; 80x48 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved