Set me raketa ping-pongu & 3 topa, Bosaite

Në stok
Kodi
606995
550 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Projektuar me një formë ovale, keto raketa pingpongu i bën gjuajtjet tuaja më efektive dhe të sakta. Luaj me goditje të fuqishme me shpejtësi të shkëlqyer dhe kontroll maksimal pa shumë përpjekje. E ndertuar prej materiali të cilësisë më të mirë për të ofruar qëndrueshmëri të gjatë.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 2 raketa + 3 topa
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set me raketa ping-pongu & 3 topa, Bosaite
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved