Stopues dere me magnet, inox, gri, 9.1x3.9cm

Në stok
Kodi
110166
220 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Stopues dere me magnet. Përmasa:9.1x3.9cm. Materiali:inoks. Perdorimi I ketyre aksesoreve vjen si nevoje ne perdorim si dhe mbrojtjen e mobiljeve apo dyerve tuaja. Duku u pershtatur ne ngjyra apo forma per ti bere ambjentet me terheqese. Materiale mjaft rezistente dhe finitura elegante.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Stopues dere me magnet, inox, gri, 9.1x3.9cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved