Tavolinë me palosje, metalike, gri antrazit, Dia60x70 cm

Në stok
Kodi
792869
6,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo tavoline rrumbullake me palosje, material metalik vjen ne permasen D60xH70cm. Eshte ideale per cdo ambient te hapur pasi eshte mjaft komode si dhe e pershtateshme per tu vendosur ne ambientet e hapura të bareve, verandave, tarracave, ballkoneve etj. Materiali metal eshte rezistent ndaj agjentëve atmosferikë, duke e bërë këtë tavoline mjaft të përshtatshme për ambientet tuaja. Ekonomike, ngjyra të njëtrajtshme dhe mjaft komode.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metal
  • Lartësia: 70 cm
  • Diametri: 60 cm
  • Ngjyra: Antrasit
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë me palosje, metalike, gri antrazit, Dia60x70 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved