Vazo lulesh drejtkëndore, BOARDEE HOOK, plastike, e bardhë, 38.3x21.2xH13 cm, 4.9 lt

Në stok
Kodi
231935
399 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja ovale për të varur në parmak. Një formë e thjeshtë që i ngjan anijeve të bëra nga dërrasa të vogla prej druri, do t'i japë hapësirës një shprehje unike. Koleksioni BOARDEE HOOK pasqyron dritën dhe ekspozon strukturën e bukur. Modeli origjinal dhe unik jep një ndjesi të grohte dhe familjar. Eshte nje vazo dekorative me një finiture elegante.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Thellësia: 21.2 cm
  • Lartësia: 13 cm
  • Kapaciteti: 4.9 lt
  • Gjerësia: 38.3 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh drejtkëndore, BOARDEE HOOK, plastike, e bardhë, 38.3x21.2xH13 cm, 4.9 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved