Vazo lulesh, drejtkëndore, CUBE CASE, plastike, gri betoni, 39.2x18.2xH16 cm, 8 lt

Në stok
Kodi
232305
1,190 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Thjeshtësia dhe minimalizmi i linjës së CUBE nënkupton mundësi të pakufizuar në krijimet unike të brendshme. Kjo linjë bën një dekorim ideal në hapësirat e banimit urban dhe hapësirat publike. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston të nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk përmban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri betoni
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Thellësia: 18.2 cm
  • Lartësia: 16 cm
  • Kapaciteti: 8 lt
  • Gjerësia: 39.2 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, drejtkëndore, CUBE CASE, plastike, gri betoni, 39.2x18.2xH16 cm, 8 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved