Vazo lulesh, M, çimento, e zezë, Ø22.5xH19 cm

Në stok
Kodi
06448
1,590 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një vazo e bukur dhe elegante është e përkryer për të shtuar një kontakt të pasur në shtëpinë tuaj. Kjo vazo e zezë me karakteristika të thjeshta është e përkryer për të mbjellë lulet tuaja të preferuara dhe për ti dhënë një dekor ndryshe shtëpisë tuaj.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 19 cm
  • Materiali: Çimento
  • Ngjyra: E zezë
  • Diametri: 22.5 cm
  • Marka: Atmosphera
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, M, çimento, e zezë, Ø22.5xH19 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved