Vazo lulesh ovale, DRINA, plastike, jeshile errët, 35x14.5xH12.5 cm

Në stok
Kodi
231778
315 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo vazo lule plastike është një zgjedhje e zgjuar për shtëpinë dhe kopshtin tuaj. Cmim I arsyeshëm me një stil dekorativ. Kjo vazo lule ka pore të cilat lejojnë rrënjët e bimëve të marrin frymë. Vrimat e kullimit parandalojne bimën tuaj nga kalbia.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 35 cm
  • Thellësia: 14.5 cm
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 12.5 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Ngjyra: Jeshile errët
  • Marka: Drina
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh ovale, DRINA, plastike, jeshile errët, 35x14.5xH12.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved