Vazo lulesh, RECCO, qeramike, terrakote, Ø45 xH21 cm

Në stok
Kodi
232373
4,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja e lules RECCO me formën e saj rrethore me gdhendje. Linjat impresive e bëjnë këtë vazo një dhuratë të mrekullueshme për të apasionuarit pas kopshtit. Vazoja e lules RECCO do të përmirësojë dhe zbukurojë dekorin e kopshtit tuaj. Detajet dhe stili i kësaj vazoje dhuron një vështrim të paarritshëm në projektin tuaj.
Specifikime teknike
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Ngjyra: Terrakote
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 21 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Diametri: 45 cm
  • Marka: Terraneo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, RECCO, qeramike, terrakote, Ø45 xH21 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved