Babagjysh dekorues, poliestër, e bardhë / floriri, 45 cm

Në stok
Kodi
790445
3,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Padyshim që personazhi ikonë i festave të fundvit është ai, i famshmi Babagjysh i Vitit rë Ri. Shumë tregime dhe përralla janë thurrur për ta bërë sa më të magjishme kohen e festave. Prandaj dhe ju duhet me patjetër ta keni si element dekorues në dekorin tuaj magjik. I përshtatshëm për dekore magjike në shtëpi si dhe për biznese.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: e bardhë / floriri
  • Materiali: poliestër
  • Përmasat: 45 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Babagjysh dekorues, poliestër, e bardhë / floriri, 45 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved