Barbekju me qymyr, "Vanessa", metal, grey-kuqe, 35x70xh85 cm, 1 cope

Në stok
Kodi
770285
20,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Barbekju (skarë) e madhe. Ka vende të caktuara në 3 pozicione për të qenë në gjendje të vendosë skarë në lartësi të ndryshme. Ka një tabaka në pjesën fundore për vendosjen e aksesorëve të gatimit. Kjo "Barbecue" është e pajisur edhe me rrota, kapak dhe dorezë. Ideale për gatim të të gjitha llojeve të mishit, të peshkut apo të perimeve.
Specifikime teknike
 • Me rrota : Po
 • Mbledhëse hiri: Po
 • Materiali: Metalik
 • Lartësia: 85 cm
 • Këmbë: 4 këmbë
 • Kapak: Po
 • Gjerësia: 40 cm
 • Gjatësia: 70 cm
 • Nevojitet montim: Po
 • Përmasat e zonës së pjekjes: 35x70 cm
 • Ngjyra: Gri-kuq
 • Pesha: 4.20 kg
 • Pengues ere: Po
 • Paketimi: 1 copë
 • Përdorimi: Barbekju
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Barbekju me qymyr, "Vanessa", metal, grey-kuqe, 35x70xh85 cm, 1 cope
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved