Bashkues tubi. Permasa: 2".

Në stok
Kodi
10595
Special Price 470 Lekë Ishte 940 Lekë
Ju kurseni 50% ose 470 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bashkues alumini 2" per tub zjarrfikesi. Perdoret per te bashkuar tubin zjarrefikes, tubin zjarrefikes me rakorderi te tjera si hidrant, sperkates etj. E ndertuara prej materiali alumini te cilesise se larte, shume I lehte dhe lehtesisht I montueshem.
Specifikime teknike
  • Materiali: Aluminum
  • Masa: 2"
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bashkues tubi. Permasa: 2".
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved