Cadër shiu për femra, Trend, 3 seksione manuale, 53 cm, doreze plastike, ngjyra miks

Në stok
Kodi
51674
515 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo cader eshte e ndertuar me nje materiale të përforcuara metalik dhe eshte rezistente ndaj erës. Ka nje pëlhurë poliestër e cila eshte e papërshkueshme nga uji. Thjesht shkundeni cadren dhe eshte tërësisht e thatë.
Specifikime teknike
  • Diametri: 53 cm
  • Marka: Trend
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Cadër shiu për femra, Trend, 3 seksione manuale, 53 cm, doreze plastike, ngjyra miks
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved