Dekorues kopshti me sensor, ZOG, poliresin, shumëngjyrëshe, H11 cm

Në stok
Kodi
231824
599 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky Zog dekorativ me muzike është një figurë dekorative që sjell relaksim në kopshtin tuaj. Skalitur me imagjinatë dhe cilësi.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 11 cm
  • Materiali: Poliresin
  • Ngjyra: Shumëngjyrëshe
  • Marka: Pro garden
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dekorues kopshti me sensor, ZOG, poliresin, shumëngjyrëshe, H11 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved