Dere Fizarmonike//100x203ngj.131

Out of stock
Kodi
31090
11,040 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Gjithcka që ju kërkoni në një derë firzamonike: paraqitje e bukur, besueshmëri, kursim hapesire si dhe modele të ndryshme, ndodhen në dyqanin tonë. Përdoni derën tonë firzamonikë për të ndarë hapësirat e dhomave të mëdhaja . Gjithashtu ato janë zgjidhja për të mbyllur hapësirat e ngushta që keni duke I përdorur në formë dollapi. Materiali I tyre është P.V.C. Rezistente ndaj ujit dhe nxehtësisë. Mund të lahen me cdo lloj detergjenti
Specifikime teknike
  • Lartësia: 203cm
  • Përdorimi: Dyer te brendeshme
  • Marka: FISARMONICA
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dere Fizarmonike//100x203ngj.131
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved