Dollap rrobash, Logan, melaminë dhe pasqyrë, gri lisi, 184x61xH206 cm

Në stok
Kodi
212470
Special Price 37,990 Lekë Ishte 50,590 Lekë
Ju kurseni 25% ose 12,600 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Dollapi rrobave Logan, një model i cili ka një seksion me pasqyrë, premton prakticitet të brendshëm dhe shfrytëzim maksimal të hapësirës. Hapësira e përdorshme e këtij modeli ka një sërë raftesh dhe një shufër gardërobë për rroba të renditura mjeshtërisht.
Specifikime teknike
  • Numri i sergjenëve: 6
  • Ngjyra: Gri lisi
  • Materiali: Melaminë dhe pasqyrë
  • Numri i sirtarëve: 0
  • Marka: Forma Ideale
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dollap rrobash, Logan, melaminë dhe pasqyrë, gri lisi, 184x61xH206 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku: