Glitter ngjites Deli, 3 cope

Në stok
Kodi
789540
149 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Ngjitësi GLITTER mund të krijojë vezullime në shumë materiale të ndryshme. Krijoni piktura, kartolina urimi, korniza fotosh dhe shumë më tepër me efekte shkëlqimi shtesë. Tubet ekstra i butë me majë me saktësi precize të lejon një aplikim të lehtë dhe të pastër. Ngjitësi është gjithashtu pa tretës dhe mund të lahet. Ky paketim përfshin 3 ngjyra të ndryshme prej ari, argjendi, e kuqe. Çdo tub përmban 12 ml.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Mikse
  • Përmasat: 12x7x1 cm
  • Materiali: Plastik
  • Marka: Deli
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Glitter ngjites Deli, 3 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved