Gote set4, Permasa: 19.2x18.5x11cm, Ngjyra: Te ndryshme, Materiali: Qeramik

Out of stock
Kodi
770965
850 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Ky set gotash prej materiali qeramik eshte e pershtateshme per te konsumuar qumeshtin,cajin ne cdo kohe.Eshte shume higjenike dhe pastrohet lehte.Kompleti perbehet nga kater gota me ngjyra te ndryshme.
Specifikime teknike
  • Materiali: Qeramik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gote set4, Permasa: 19.2x18.5x11cm, Ngjyra: Te ndryshme, Materiali: Qeramik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved