Helikopter nivelues, Masterpac PMT24R, motorr Subaru 4.2HP, 60cm

Në stok
Kodi
66507
0.5 vjet garanci
138,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Thikat rrotulluese të pavaruara ofrojnë punim në afërsi të mureve dhe këndeve. Kuzhinjeta precize siguron operimin e qëndrueshëm të volantit. Kambio me aliazh bronzi për jetëgjatësi. Dorezat janë të kromuara dhe të palosshme për transport të lehtë dhe magazinim. Çelës për rregullimin e thikave dhe kasë mbrojtëse për operim të sigurtë.
Specifikime teknike
  • Fuqia: 4.2 HP
  • Lloji i karburantit: Benzin
  • Diametri i punës: 60 cm
  • Lloji i vajit te motorrit: 10W-30
  • Motorri: Subaru me 4 kohë
  • Pesha: 56 kg
  • Marka: Masterpac
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Helikopter nivelues, Masterpac PMT24R, motorr Subaru 4.2HP, 60cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved