Kabell El FROR 5x1.5mm²

Në stok
Kodi
43884
160 Lekë
Metër Linear (1 Metër Linear)
Shpërndaj:
Kabëll fleksibël për tension të ulët. Përbërja e përcjellësit është prej bakri, është i disponueshëm në seksione dhe ngjyra të ndryshme., Ka dy shtresa izolimi prej materiali PVC, ngjyra e jashtme është gri, limitet e temperaturës janë -5-60° në gjendje të lirë dhe -30-60° i fiksuar.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 100m
  • Tensioni: FROR 450/750V
  • Temperatura e punës: +5°C - +60° C on the conductor
  • Materiali i izolimit: PVC T12/PVC TM2
  • Materiali: Baker
  • Tipi: Percjelles elektrike
  • Marka: General Cavi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kabell El FROR 5x1.5mm²
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved