Kabinë dushi, xham 5 mm, 90x90xH190 cm

Në stok
Kodi
223429
18,750 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo kabinë ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky set përbëhet nga dyer me xham të tempëruar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e strukturës dhe është e lehtë për t’u montuar. Xhami transparent i kabinës dhe korniza e aluminit kombinohet shume mirë me lavamanët prej xhami transparent për një pamje sa më moderne të tualetit tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali i kornizës : Alumin
  • Gjerësia: 90 cm
  • Lartësia: 190 cm
  • Thellësia: 90 cm
  • Materiali: Xham I Temperuar
  • Forma: Katrore
  • Përfshihet pllaka: Jo
  • Marka: MEGATEK
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kabinë dushi, xham 5 mm, 90x90xH190 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2021 MEGATEK // All rights reserved