Kapak UNICA ALLEGRO, 3M, (ngjyrë argjendi i zbehtë)

Në stok
Kodi
42137
620 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kapaku UNICA ALLEGRO i SCHNEIDER është një produkt cilësor dhe estetikë. Duke qenë në ngjyrë argjendi ai mund të kombinohet mjaft mirë dhe mjaft lehtë me ngjyrat e ambientit tuaj duke e bërë atë mjaft elegant. Është i përshtatshëm nëse do të vendosni vetëm tre module (një prizë shuko + një çelës ose + një prizë bivalente).
Specifikime teknike
  • Modeli: Unica Allegro
  • Numri i moduleve: 3
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Kapak
  • Thellësia: 0.5cm
  • Gjatësia: 11.8cm
  • Gjerësia: 8cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapak UNICA ALLEGRO, 3M, (ngjyrë argjendi i zbehtë)
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved