Karrige me palosje Mosaic, metal / qeramikë, ngjyra të ndryshme, 37x35xH90 cm

Out of stock
Kodi
795010
6,190 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Karriga me palosje "Mosaic" është një krijojmëri e veçantë dhe moderne që kombinon elementet e metalit dhe qeramikës për të krijuar një pamje tërheqëse dhe të rafinuar. Me një dizajn të veçantë të palosjes dhe një kombinim të materialeve, kjo karrigë sjell një ndjenjë e cila të ndryshon atmosferën e ambientit. Karriga ka dimensionet 37x35 cm në gjerësi dhe një lartësi prej 90 cm. Ky dizajn i ngushtë e bën të përshtatshme për vendosje në ambiente të ndryshme, përfshirë dhomat e ndenjës, verandat ose ambientet e jashtme të tilla si terasat. Madhësia e saj e kompaktuar e bën të përshtatshme edhe për hapësira të kufizuara. Karriga me palosje "Mosaic" është një shtojcë e veçantë dhe e shkëlqyeshme për të ndryshuar pamjen dhe stilin e ambientit tuaj. Ky produkt i përbërë nga metali dhe qeramika mund të jetë një pjesë e veçantë e mobilimit tuaj ose mund të përdoret si element dekorativ në shtëpinë tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Ngjyra të ndryshme
  • Përmasat: 37x35xH90 cm
  • Materiali: Metal/qeramikë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige me palosje Mosaic, metal / qeramikë, ngjyra të ndryshme, 37x35xH90 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved