Karrige zyre, strukturë metalike, tapiceri tekstili, gri, 43x52xH83-95 cm

Në stok
Kodi
212469
9,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Dizajni I hollë dhe pa krahë është perfekt për tryezën tuaj. Mbulesë komode për sediljen prej pëlhure gri për t'ju bërë të ndiheni të relaksuar dhe si të qëndroni në shtëpi. Mbushje e trashë për rehati superiore. Rregullueshmëria e lartësisë së sediljes sigurohet që çdo lloj përdoruesi nga lartësi të ndryshme mund të rregulloj karrigen me qëndrimin e tij të patheksuar.
Specifikime teknike
  • Materiali i strukturës: Strukturë metalike
  • Materiali veshës: Tapiceri tesktili
  • Ngjyra: Gri
  • Thellësia: 52 cm
  • Lartësia: 83-95 cm
  • Gjerësia: 43 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige zyre, strukturë metalike, tapiceri tekstili, gri, 43x52xH83-95 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved