Kavanoz me kapak, qelqi/druri, transparent, L. 11,3 x P. 11,3 x H. 10,8 cm, 0,85L

Në stok
Kodi
796989
690 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kavanozi me kapak, i përbërë nga qelqi dhe elementë druri, është një zgjedhje stilistike dhe funksionale për ruajtjen e produkteve ushqimore. Kavanozi ka dimensione L. 11,3 x P. 11,3 x H. 10,8 cm dhe një kapacitet prej 0,85 Litra. Specifikat: - Materiali: Qelqi për kavanozin dhe elementë druri për kapakun - Dimensionet: L. 11,3 x P. 11,3 x H. 10,8 cm - Kapaciteti: 0,85 Litra - Ngjyra: Transparente Dizajni i qelqit transparent lejon shikimin e përmbajtjes së brendshme të kavanozit, ndërsa kapaku i realizuar nga elementë druri shton një prekje natyrore dhe të ngrohtë. Kapaku është i përshtatshëm për të mbajtur mbyllur dhe të siguruar përmbajtjen. Ky kavanoz është ideal për ruajtjen e produkteve të ndryshme ushqimore, duke përfshirë kripën, piperin, ose të tjera përbërës të nevojshëm në kuzhinë. Forma dhe dimensionet e tij bëjnë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe ruajtje të organizuar.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: transparent
  • Materiali: qelqi/druri
  • Përmasat: L. 11.3 x D. 11.3 x H. 10.8 cm, 0.85L
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kavanoz me kapak, qelqi/druri, transparent, L. 11,3 x P. 11,3 x H. 10,8 cm, 0,85L
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved