Këllëf jastëku Olive, 50% pambuk/50% poliestër, jeshile, 45x45 cm

Në stok
Kodi
796104
990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këllëfi i jastëkut "Olive" është një zgjedhje shumë e bukur për të shtuar një ndryshim në dekorin e dhomës tuaj. Ai është bërë nga një përzierje 50% pambuk dhe 50% poliestër dhe vjen në një ngjyrë jeshile. Ky këllëf jastëku ka dimensionet 45x45 cm. Pambuku përdorur në këtë këllëf është i njohur për butësinë dhe komoditetin e tij ndaj lëkurës. Ndërkohë, përqendrimi i poliestrit i jep këtij këllëfi qëndrueshmëri dhe e bën të rezistent ndaj përzierjes së ngjyrave. Ngjyra jeshile është një zgjedhje e freskët dhe e relaksuar për një ambient të qetë dhe të ngrohtë. Ky këllëf jastëku është i përshtatshëm për të dekoruar divanët, karriget, ose shtratin dhe do të shtojë një prekje natyrale dhe tërheqëse dekorative në ambientin tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: jeshile
  • Materiali: 50% pambuk/50% poliestër
  • Përmasat: 45x45 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këllëf jastëku Olive, 50% pambuk/50% poliestër, jeshile, 45x45 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved